Біленченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області

Ми раді Вас вітати на офіційному сайті

Біленченківського закладу                                         загальної середньої освіти  І – ІІ ступенів

Гадяцької міської ради Полтавської області.

Біленченківський заклад загальної середньої освіти І - ІІ ступенів – це сучасний навчальний заклад, в якому створено оптимальні умови для навчання, розвитку дітей.

Колектив вчителів – це люди високого рівня професіоналізму, які працюють для того, щоб школа стала тим закладом, де почесно й престижно працювати, де кожен учитель може підвищити педагогічну майстерність і досягти професійних успіхів.

Обраний нами шлях забезпечення особистісно орієнтованої освіти ґрунтується на принципах науковості, гуманізації, послідовності і доцільності.

Свої зусилля ми спрямовуємо на забезпечення гармонійно розвиненої особистості шляхом створення оптимальних умов для навчання та виховання майбутніх громадян України.

Ми не зупиняємось на досягнутому і знаходимось в постійному пошуку.

В.В. Єна, директор Біленченківського закладу                                          загальної середньої освіти І - ІІ ступенів

Наша адреса:
Полтавська область,
Гадяцький район,
с. Біленченківка,
пл.40-річчя Перемоги 3,
 тел. 43-2-40
1 жовт. 2019
Бабин Яр
78-роковини масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр
21 бер. 2019
Вимірюємо, обчислюємо, розв'язуємо задачі
Математичний конкурс "Кенгуру"
15 бер. 2019
Стежками великого Кобзаря
До 205-ї річниці з дня народженням Т.Г.Шевченка
7 бер. 2019
"В світі усе починається з мами!"
Зі святом 8 березня!
28 лют. 2019
"Ні, я хочу крізь сльози сміятись"
Конкурс читців поезії