Ми раді Вас вітати на офіційному сайті

Біленченківського закладу                                         загальної середньої освіти  І – ІІ ступенів

Гадяцької міської ради Полтавської області.

Біленченківський заклад загальної середньої освіти І - ІІ ступенів – це сучасний навчальний заклад, в якому створено оптимальні умови для навчання, розвитку дітей.

Колектив вчителів – це люди високого рівня професіоналізму, які працюють для того, щоб школа стала тим закладом, де почесно й престижно працювати, де кожен учитель може підвищити педагогічну майстерність і досягти професійних успіхів.

Обраний нами шлях забезпечення особистісно орієнтованої освіти ґрунтується на принципах науковості, гуманізації, послідовності і доцільності.

Свої зусилля ми спрямовуємо на забезпечення гармонійно розвиненої особистості шляхом створення оптимальних умов для навчання та виховання майбутніх громадян України.

Ми не зупиняємось на досягнутому і знаходимось в постійному пошуку.

В.В. Єна, директор Біленченківського закладу                                          загальної середньої освіти І - ІІ ступенів

Наша адреса:
Полтавська область,